Zapraszamy do kontaktu  81 448 31 20 | info@arfa.pl

grafika

Agencja reklamowa Arfa – o nas

diagram_jak_pracujemy

 

Zaczęło się od pasji, która stała się sposobem na życie. Reklama od zawsze była w kręgu naszych zainteresowań, dzięki czemu szybko i z sukcesem udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym. Dziś, jako agencja reklamowa swoją wiedzą i doświadczeniem możemy dzielić się z innymi ludźmi, którzy są naszą główną inspiracją. Z zaciekawieniem obserwujemy otaczający nas świat, aby łatwiej zrozumieć pragnienia i potrzeby naszych Klientów. Widzimy dokonujące się dookoła zmiany, z których czerpiemy pełnymi garściami. To one dostarczają nam pomysłów oraz są źródłem energii do działania. Jesteśmy dumni, że razem możemy być kreatorami nowej rzeczywistości, w której każdy może się spełnić nie tylko jako marzyciel, ale przede wszystkim jako twórca.

AMBICJA, KTÓRA INSPIRUJE

Od samego początku naszej działalności stawialiśmy na profesjonalizm. Ponieważ nie uznajemy półśrodków, każde nasze przedsięwzięcia miały wysoko zawieszoną poprzeczkę. Po latach widzimy, że było warto, o czym świadczą zadowoleni Klienci, którzy chętnie do nas wracają. Naszym priorytetem jest wysoka jakość i ciągły rozwój. Wiedząc doskonale, że jedyną stałą we wszechświecie jest zmiana, maksymalnie wykorzystujemy swój potencjał i możliwości. Pomagamy firmom kreować ich wizerunek, zajmujemy się projektowaniem unikalnej grafiki, oferujemy usługi z zakresu doradztwa marketingowego oraz psychologii marketingu. Posiadamy również bogate doświadczenie w poligrafii oraz reklamie zewnętrznej. Współpraca z Klientem jest dla nas nie tylko wyzwaniem, ale przede wszystkim inspiracją, dzięki której możemy doskonalić swoje umiejętności, dostarczając produkty i usługi na najwyższym poziomie. Z konsekwencją i uporem maniaka dążymy do celu – nigdy się nie poddajemy i walczymy do końca! Determinacja w połączeniu z ciągłym dążeniem do perfekcji przekłada się również na naszą odwagę w podejmowaniu się nawet najbardziej szalonych i pozornie nierealnych projektów.

Agencja reklamowa Arfa nie boi się żadnego wyzwania!

ZAPAŁ, KTÓRY NIGDY NIE GAŚNIE

Inspiruje nas dosłownie wszystko! Uważamy, że nie ma rzeczy ani zjawisk, które nie byłyby warte naszej uwagi. Wszędzie dostrzegamy potencjał, z którego można wyczarować prawdziwe cuda. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy kreatywnie i koncepcyjnie, co pozwala nam wypracować najlepsze i najbardziej oryginalne rozwiązania. Lublin, w którym mieści się siedziba naszej agencji reklamowej, od lat promuje się jako miasto inspiracji – to nas bardzo motywuje i dodaje wiatru w żagle. Jednocześnie nie stawiamy przed sobą żadnych ograniczeń – zarówno realizacyjnych, jak również regionalnych – działamy na terenie całej Polski i chętnie przyjmiemy zlecenia również z innych krajów, a nawet kontynentów!

Nasz zespół

Dowództwo

zdjęcie Bogusława

Bogusław

Niecierpliwy mentor. Twardy negocjator i rozważny strateg. Konsekwentny w działaniu, sukcesywnie dąży do rozwoju własnego jak i firmy. Potrafi zarówno zachować powagę jak i rzucić nietypowym żartem.

zdjęcie Rafała

Rafał

Człowiek-orkiestra zagra nawet bez nut niezależnie kto napisze melodię. Wszystko naprawi, ale i zaprojektuje, wydrukuje i jeszcze wytnie. Zawsze swoją obecnością rozluźni atmosferę w zespole.

Dział handlowy

zdjęcie Joli
Jolanta

tel. 600 415 032
jola.wojcik@arfa.pl

Pełen energii poligraf. Kocha swoją pracę i nie może bez niej żyć. Rozpracuje na czynniki pierwsze nawet najtrudniejsze zadanie. Praca z klientem to jej żywioł.

zdjęcie Kasi S
Kasia

tel. 506 666 329
katarzyna.szostak@arfa.pl

Do perfekcji szlifuje zacięcie handlowe. Rozmawiając potrafi nawet słuchać klienta. Szybka decyzja i trafna ocena sytuacji to jej główne zalety.

zdjęcie Kasi M
Kasia

tel. 506 666 309
katarzyna.mulawa@arfa.pl

Pracuś zawsze na posterunku. Otwarta na każdego klienta. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego zawsze kreatywnie podchodzi do każdego zlecenia.

Dział (re-)kreacji

zdjęcie Jacka
Jacek
grafik

 

Złota rączka - zaprojektuje katalog, a nawet oklei samochód. Czarny humor ma we krwi. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu jest w stanie wykonać nawet najtrudniejsze projekty.

foto_Monika
Monika
graphic designer

monika.wachocka@arfa.pl

Dowodzi nawet na łodzi. Starannie sprawuje pieczę nad grafikami, sama tworząc niebanalne projekty. Przetrwa każdy sztorm i poradzi sobie z każdą falą zleceń. Pilnuje, aby zawsze wiatr wiał w żagle.

zdjęcie Tomka
Tomek
projekt i druk

 

Doświadczony życiowo piosenkarz z niebanalnym poczuciem humoru. Wydrukuje zawsze i wszędzie. Pikseloza nie jest dla niego problemem.

foto_Stanislaw
Stanisław
projekt i druk

Wyzwanie to jego drugie imię, choć niektórzy mówią, że pierwsze. W każdym zadaniu znajdzie cząstkę siebie. Jak najlepszy szermierz
podejmie każdą rękawicę.

zdjęcie Justyny
Justyna
grafik kreatywny

Etatowy napastnik naszego zespołu. Bez kontuzji i zwolnień - NON STOP w ataku. Szybka w działaniu i rozwiązaniu. Zawsze gotowa na nowe mecze z każdą reprezentacja. Poważnie traktuje klienta i liczy się z  jego zadaniem.