Agencja reklamowa ARFA – o nas


Agencja reklamowa ARFA powstała z inwencji pasjonatów. Doradztwo i praca w reklamie od zawsze była naszą pasją. Obserwując otaczający świat, ludzi, ich pragnienia i potrzeby, zauważamy jak szybko wszystko się zmienia. Każdy podąża za własnym szczęściem, jest żądny nowych doznań i doświadczeń, konsekwentnie szuka spełnienia swoich marzeń.

Ambicja, która popłaca

Agencja reklamowa ARFA od momentu, kiedy pojawiła się na rynku, daje się poznać jako grupa profesjonalistów, którzy stawiają na jakość, rozwijając się i doskonaląc umiejętności. Klienci wiedzą, że oferujemy pełną opiekę nie tylko w zakresie doradztwa i psychologii marketingu, ale także reklamy. Pomożemy w kreowaniu wizerunku firmy, projektowaniu graficznym, reklamie zewnętrznej i poligrafii.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że współpraca z klientem za każdym razem jest dla nas wyzwaniem, w które w pełni się angażujemy. Wierzymy we własne możliwości, co w połączeniu z uporem i konsekwencją pozwala nam osiągać zadowalające efekty pracy. Sukces to wypadkowa wielu czynników, a jego największym wrogiem jest słomiany zapał. U nas jednak nie on ma racji bytu – każdy pracownik agencji reklamowej jest zmotywowany do działania.

Niegasnący zapał

Inspiracji do projektów szukamy wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Jesteśmy zdania, że wszystko na swój sposób jest godne uwagi. Nasza kreatywność i inicjatywa umożliwiają nam stworzenie niepowtarzalnych rozwiązań. Siedzibą naszej firmy jest Lublin – miasto inspiracji – a współpracujemy z klientami praktycznie z całej Polski.

Nasz zespół


Dowództwo

Bogusław Szczygieł

Bogusław Szczygieł

Niecierpliwy mentor. Twardy negocjator i rozważny strateg. Konsekwentny w działaniu, sukcesywnie dąży do rozwoju własnego jak i firmy. Potrafi zarówno zachować powagę jak i rzucić nietypowym żartem.

Rafał Wachowicz

Rafał Wachowicz

Człowiek-orkiestra zagra nawet bez nut niezależnie kto napisze melodię. Wszystko naprawi, ale i zaprojektuje, wydrukuje i jeszcze wytnie. Zawsze swoją obecnością rozluźni atmosferę w zespole.

Dział handlowy

Kasia Andrusiak

Kasia Mulawa
e-mail:
katarzyna.mulawa@arfa.pl
tel.506666309

Pracuś zawsze na posterunku. Otwarta na każdego klienta. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego zawsze kreatywnie podchodzi do każdego zlecenia.

Marzena Karwowska

Marzena Karwowska
e-mail:
info@arfa.pl
tel.506666276

Handlowiec w pracy prywatnie strażak. Zawsze na posterunku, z radością przypilnuje wszystkiego i nie dopuści do pożaru.

Dział (re-)kreacji


Jak pracujemy

Jesteśmy kreatywnymi ludźmi Twojego biznesu. Nasza działanie to budowanie reklamowych strategii. Skupiamy się na mierzalnych rezultatach, dlatego nasza praca to proces, który przebiega w czterech uzupełniających się etapach:

Arfa diagram jak pracujemy

Opiera się na zebraniu informacji o kliencie, jego przedsięwzięciu, miejscu na rynku oraz oczekiwaniach jakie ma w stosunku do planowanych działań. Niejednokrotnie w toku analizy odwiedzamy przyszłego klienta i zbieramy własne informacje potrzebne do oceny klienta i jego najbliższej konkurencji. Jest to niezbędny element do dalszej części współpracy – doradztwa.

doradztwo_grafiki_doradztwo

Zebrane informacje od klienta, jego oczekiwania i nasza ocena obecnej sytuacji pozwalają nam na przygotowanie propozycji działań, które zmierzają do osiągnięcia pożądanego celu. W tym etapie współpracy przedstawiamy nasze propozycje rozwiązań i omawiamy je z klientem. Razem wypracowujemy i ustalamy działania.

doradztwo_grafiki_realizacjaWspólne rozwiązania wykonujemy i wcielamy w życie. Na każdym etapie pracy prowadzimy niezbędne konsultacje. Dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty, wydruki, filmy promocyjne były najwyższej jakości.
doradztwo_grafiki_weryfikacjaZastosowanie nawet najlepszych rozwiązań ma swoje miejsce i czas. Nic nie trwa wiecznie. Pożądany cel mierzony jest efektem jaki mieliśmy osiągnąć, dlatego każda realizacja to opieka w czasie nad jej wynikami. Takie działanie daje poczucie pewności, że każdy nawet najmniejszy szczegół zostaje w pełni dopracowany.

Zajrzyj do nas na:


Facebooktwittergoogle_plusyoutubemail

Skontaktuj się z nami:


Agencja Reklamowa Arfa

ul. Wojciechowska 9
20-704 Lublin
tel. 81 448 31 20, 81 448 31 21
fax 81 448 31 22

Zapisz się do newslettera


arfaO nas