Agencja reklamowa ARFA – o nas


Doradztwo i praca w reklamie od zawsze była naszą pasją. Obserwując otaczający świat, ludzi, ich pragnienia i potrzeby, zauważamy jak szybko wszystko się zmienia. Każdy podąża za własnym szczęściem, jest żądny nowych doznań i doświadczeń, konsekwentnie szuka spełnienia swoich marzeń.

Agencja reklamowa ARFA od początku swojego istnienia stawia na jakość i profesjonalizm, stale się rozwijając i doskonaląc. Oferujemy kompleksową obsługę nie tylko z zakresu doradztwa i psychologii marketingu, ale również reklamy, kreowania wizerunku firmy, projektowania graficznego, poligrafii i reklamy zewnętrznej. Każda praca z klientem jest dla nas ogromnym wyzwaniem, w którą wkładamy maksimum energii i zaangażowania. Upór, wiara we własne możliwości i konsekwencja w działaniu dodają nam skrzydeł i motywacji. Wiemy doskonale, że sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału, tylko konsekwencji i pomysłu w działaniu. Realizując nasze projekty wszędzie szukamy inspiracji – dla nas nie ma niczego, co nie byłoby godne uwagi, ponieważ nasza kreatywność i inicjatywa pozwalają nam na stworzenie niepowtarzalnych rozwiązań. Siedzibą naszej firmy jest miasto Lublin, ale nie przeszkadza to nam współpracować z firmami z całej Polski.

Nasz zespół


Dowództwo

Bogusław Szczygieł

Bogusław Szczygieł

Niecierpliwy mentor. Twardy negocjator i rozważny strateg. Konsekwentny w działaniu, sukcesywnie dąży do rozwoju własnego jak i firmy. Potrafi zarówno zachować powagę jak i rzucić nietypowym żartem.

Rafał Wachowicz

Rafał Wachowicz

Człowiek-orkiestra zagra nawet bez nut niezależnie kto napisze melodię. Wszystko naprawi, ale i zaprojektuje, wydrukuje i jeszcze wytnie. Zawsze swoją obecnością rozluźni atmosferę w zespole.

Dział handlowy

Kasia Andrusiak

Kasia Mulawa
e-mail:
katarzyna.mulawa@arfa.pl
tel.506666309

Pracuś zawsze na posterunku. Otwarta na każdego klienta. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego zawsze kreatywnie podchodzi do każdego zlecenia.

Marzena Karwowska

Marzena Karwowska
e-mail:
info@arfa.pl
tel.506666276

Handlowiec w pracy prywatnie strażak. Zawsze na posterunku, z radością przypilnuje wszystkiego i nie dopuści do pożaru.

Dział (re-)kreacji


Jak pracujemy

Jesteśmy kreatywnymi ludźmi Twojego biznesu. Nasza działanie to budowanie reklamowych strategii. Skupiamy się na mierzalnych rezultatach, dlatego nasza praca to proces, który przebiega w czterech uzupełniających się etapach:

Arfa diagram jak pracujemy

Opiera się na zebraniu informacji o kliencie, jego przedsięwzięciu, miejscu na rynku oraz oczekiwaniach jakie ma w stosunku do planowanych działań. Niejednokrotnie w toku analizy odwiedzamy przyszłego klienta i zbieramy własne informacje potrzebne do oceny klienta i jego najbliższej konkurencji. Jest to niezbędny element do dalszej części współpracy – doradztwa.

doradztwo_grafiki_doradztwo

Zebrane informacje od klienta, jego oczekiwania i nasza ocena obecnej sytuacji pozwalają nam na przygotowanie propozycji działań, które zmierzają do osiągnięcia pożądanego celu. W tym etapie współpracy przedstawiamy nasze propozycje rozwiązań i omawiamy je z klientem. Razem wypracowujemy i ustalamy działania.

doradztwo_grafiki_realizacjaWspólne rozwiązania wykonujemy i wcielamy w życie. Na każdym etapie pracy prowadzimy niezbędne konsultacje. Dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty, wydruki, filmy promocyjne były najwyższej jakości.
doradztwo_grafiki_weryfikacjaZastosowanie nawet najlepszych rozwiązań ma swoje miejsce i czas. Nic nie trwa wiecznie. Pożądany cel mierzony jest efektem jaki mieliśmy osiągnąć, dlatego każda realizacja to opieka w czasie nad jej wynikami. Takie działanie daje poczucie pewności, że każdy nawet najmniejszy szczegół zostaje w pełni dopracowany.

Zajrzyj do nas na:


Facebooktwittergoogle_plusyoutubemail

Skontaktuj się z nami:


Agencja Reklamowa Arfa

ul. Wojciechowska 9
20-704 Lublin
tel. 81 448 31 20, 81 448 31 21
fax 81 448 31 22

Zapisz się do newslettera


arfaO nas